For everything ^^

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!
Съобщение
Форума е нов! Моля, като се регистрирате, да влизате често. ЩЕ се добавят още теми! Мм и набираме модератори!
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
sweet_bitch

Dirty Little Liar.

~PaDnAл AнGeL~

my inspiration.

Lady_Mims

_eLi_

rozaLie

queen_m

Sunshine_Girl

gabolinno

Приятели на форума

Share | 

House of Wax / Восъчната къща (2005)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Dirty Little Liar.
Admin
Admin

Брой мнения : 129

ПисанеЗаглавие: House of Wax / Восъчната къща (2005)   Пон Юни 21, 2010 1:19 pm

## Режисьор : Джоум Колет Сера

## В ролите : Елиша Кътбърт, Чад Майкъл Мъри, Парис Хилтън, Робърт Ричард и други

## Държава : Австралия, САЩ

## Година : 2005

## Резюме : Влезнеш ли веднъж в къщата, ще се превърнеш част от нея... За шестима приятели започналото като обикновено пътуване за уикенда, се превръща в ужасяваща борба на живот и смърт в “Къщата на восъка”...

Карли (Елиша Кътбърт), Пейдж (Парис Хилтън) и приятелите им решават да спят под открито небе по път за футболна среща далеч от дома.

В къмпинга те не само имат разногласия с мистериозен шофьор на камион, но и трябва да се справят с разрастващата се вражда между гаджето на Карли, Уейд (Джаред Падалеки) и брат й Ник (Чад Майкъл Мъри).

Следващият ден не носи по-малко неприятности и те откриват, че някой е повредил колата им. Единственото спасение е да отидат в Амброуз, най-близкото населено място в околността.

Там ги очаква местната атракция – Къщата на восъка – пълна с майсторски направени восъчни фигури на хора. Младежите даже и не подозират кое кара фигурите да изглеждат толкова реално...

------------------------------------------------

Лично за мен филма не спада към категория хоръри, но аз принципно имам странна представа за страшни филми, така че не знам за другите.

П.С: Въпреки, че на картинката пише "Къщата на восъка" аз съм останала с впечатлението, че е "Восъчната къща", така че ако греша много се извинявам. То буквално си се превежда по първия начин, но все пак...
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://beautiful-zone.forummotion.com

House of Wax / Восъчната къща (2005)
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» House of Fury
» ЗЛАТО в стара къща
» Pride & Prejudice / Гордост и предразсъдъци (2005)
» Full House (2014)
» Slipknot