For everything ^^

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!
Съобщение
Форума е нов! Моля, като се регистрирате, да влизате често. ЩЕ се добавят още теми! Мм и набираме модератори!
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
sweet_bitch

Dirty Little Liar.

~PaDnAл AнGeL~

my inspiration.

Lady_Mims

_eLi_

rozaLie

queen_m

Sunshine_Girl

gabolinno

Приятели на форума

Share | 

Майли Сайръс: Аз съм пример за подражание

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Dirty Little Liar.
Admin
Admin

Брой мнения : 129

ПисанеЗаглавие: Майли Сайръс: Аз съм пример за подражание   Пон Юни 14, 2010 10:01 am

Тийн идолът Майли Сайръс най-накрая осъзна, че освен външния й вид, подрастващите копират и поведението й. А то със сигурност не е особено примерно. Сред по-големите издънки на екранната "Хана Монтана" са голата й фотосесия за популярно американско списание и танцът й на пилон по време на наградите Teen Choice.

„Задачата ми е да бъда модел за подражание, а не родител. Моята работа не е да казвам на децата ви как да се държат и какво да правят. Самата аз все още не съм си отговорила на тези въпроси. Престанете да ме обвинявате за това, което им се случва! Те ще допускат грешки, независимо дали ме копират, или не. Такъв е животът“, отсякла Майли Сайръс в интервю за американското издание на Harper`s BAZZAR.

Тийн идолката била много огорчена, че хората забелязват само лошите неща около нея и дала за пример разголената си фотосесия. „От една страна родителите ми виждат артистична снимка на прочут фотограф, а от друга – цяла Америка реши, че е неприлична. Хората умишлено не искат да видят хубавото в това, което правиш. Всички се фокусират върху негативното, защото то продава списанията“, жалвала се Майли Сайръс.

Певицата признала, че и тя като всеки нормален тийнейджър, понякога не се чувства добре в кожата си. „Постоянно питах всички около мен дали съм красива. Сигурно задавах този въпрос по-често, отколкото мигах. Едва наскоро осъзнах, че съм хубава. Вече свикнах с вниманието на хората, с камерите и с папараците“, споделила звездата от „Хана Монтана“.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://beautiful-zone.forummotion.com

Майли Сайръс: Аз съм пример за подражание
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1