For everything ^^

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!!
Съобщение
Форума е нов! Моля, като се регистрирате, да влизате често. ЩЕ се добавят още теми! Мм и набираме модератори!
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
sweet_bitch

Dirty Little Liar.

~PaDnAл AнGeL~

my inspiration.

Lady_Mims

_eLi_

rozaLie

queen_m

Sunshine_Girl

gabolinno

Приятели на форума

Share | 

Тъмните пазители: Лунно Сияние - Рейчъл Хортон

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Dirty Little Liar.
Admin
Admin

Брой мнения : 129

ПисанеЗаглавие: Тъмните пазители: Лунно Сияние - Рейчъл Хортон   Чет Авг 12, 2010 2:48 pm

Лунно сияние - Рейчъл Хоторн

„Готова ли бях за целувката, която щеше да промени живота ми? Знаех, че ако ме целуне, вече нямаше да бъда същата. Ние двамата вече никога нямаше да бъдем същите. Връзката ни щеше да се преобрази завинаги…”

Кайла е красиво американско момиче, което обожава природата. Изгубила родителите си още като малка, тя изобщо не подозира, че над нея тегне мрачна тайна, която ще промени живота й завинаги.

Раздвоена между увлеченията си към Лукас и Мейсън – две абсолютни противоположности, - Кайла ще се гмурне в шеметен водовъртеж от пламенни изживявания, потресаващи разкрития и мистериозни обрати, за да открие истината за себе си и истинската любов. И тъкмо когато й се струва, че просто няма как да стане по-зле, хората ще разбулят вековните тайни на Тъмните пазители, за да ги подложат на безмилостно унищожение…

„Не, това не беше някакво мимолетно увлечение. Дълбоко в сърцето си усещах, че той е всичко за мен – специалният… единственият… завинаги. И въпреки че почти не го познавах, не можех да се отърся от чувството, че двамата си принадлежим.”

Кор. Цена: 11,99 лв.
Онлайн цена: 9,59 лв. (BOOKTRADING)

Тъмните пазители: Лунно Сияние - Рейчъл Хортон
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1